Site main

Spacer

Energiatõhusus: Hoonete energiaklass on B.

Küte: Elamute soojusvarustuse allikaks on kaugküte. Korterites on vesipõrandaküte, mida on võimalik ruumipõhiselt reguleerida. Plaaditud põrandapinnad dubleeritakse elektripõrandaküttega. Üldaladel (trepikojad) radiaatorküte.

Ventilatsioon: Korteripõhised ventilatsiooniagregaadid. Ostja paigaldada jääb köögikubu. Ventilatsiooniagregaat paigaldatakse üldjuhul vannitoa või esiku lae kohale (planeeritud esikukapi kohale).

Vesi ja kanalisatsioon: Igas korteris on eraldi kaugloetavad sooja ja külma vee arvestid.

Elekter: Elektri võimsus korterites on 3x20A. Elektri arvestust teostavad korterite kahesüsteemsed elektrimõõdikud. Otseleping valitud teenusepakkujaga. Korteri ripplagedesse paigaldatakse süvistatavad LED-valgustid.

Nõrkvoolu paigaldis: Hoonele paigaldatakse kaamerad ning hoone sissepääsudele LCD ekraaniga videofonosüsteem. Hoone garaaži sissepääs on avatav nii puldi kui mobiiltelefoniga. Esikusse, panipaika ja tubadesse paigaldatakse liikumisandurid ning lisaks suitsuandurid esikusse ja panipaika. Korteri välis- ja rõduuksed on varustatud magnetanduritega. Korteri esikusse nähakse ette puutetundlik LCD ekraaniga valvesignalisatsioonisõrmistik ja fonolukk.

Arendaja: Paasik OÜ
Ehitaja: Eventus Ehitus OÜ
Valmimine: 2019 suvi