Site main

Viimistluspakett A

Tegemist on heledat tooni siseviimistluspaketiga, kus eesmärgiks on anda ruumidele neutraalne põhi, mis võimaldab luua omanäolise ja meelepärase stilistika kogu korteris. Parketiks on valitud valgeks toonitud kalasaba või klassikalise paigaldusega puitparkett, esikuplaadiks hele massiivne keraamiline plaat. Seinte heledad neutraalsed toonid annavad hea tausta sisustamaks korter kontrastse mööbli ja detailidega või jääda minimalistliku ning toonidelt tagasihoidliku stiili juurde. Vannitoa põrand ja sein on kaetud heleda suuremõõtmelise ning silmapaistva keraamilise plaadiga, kus põhiplaadile annab kontrasti aktsentmuster.

Tubade laed ja seinad on värvitud. Eluruumide ja köögi põrandaid katab 1-lipiline laudparkett ning põrandaliistud on sellega sobivas toonis. Esiku ja wc põrandal on keraamilised plaadid.

Korterite sisuksed on tammespooniga ning valitakse parketiga sarnases toonis.

Pesuruumides on keraamilised plaadid nii põrandal kui seinas, kus osaliselt kasutatakse aktsentplaadi erinevaid mustreid.  Ripplagedes süvistatud LED-valgustid.

Sanitaarkeraamika firmalt Villeroy&Boch, mida täiendavad Hansgrohe segistid. Vannitubades Aquator lihtvannid pikkusega 1700 mm, mida on võimalik tellida ka massaaživannina. Dušinurgad on valdavalt muust ruumist eraldi niššis, millele saab soovi korral lisada klaasukse.

Elutuba

slide image slide image slide image slide image

Boen Prestige Nature, tamm, 1-lipiline 70x590mm, valge matt lakk. Muster random ja kalasaba. *kalasaba muster lisatasu eest

Esik

slide image slide image

Waterfall Ivory- 90x90cm / 60x60cm

Siseuksed / lingid

slide image slide image

Siseukse viimistlus vastavalt parketi toonile / ukselink roostevaba teras

Valgustid / pistikud / lülitid

slide image slide image slide image slide image

Süvistatav valgusti Moltoluce Ivy / lülitid, pistikud Schneider System M

Põrand / sein

slide image

Waterfall Ivory 60x60cm / 90x90cm

Aktsentsein

slide image

Waterfall Ivory, Silver, Gray - Gamma 66 / Gamma 72

Valgusti

slide image

Kohl Lighting, Miranda