Site main

Viimistluspakett B

Soojade ja naturaalsete toonidega siseviimistluspakett, kus puidu naturaalne toon ja heledad seinatoonid moodustavad soliidselt ajatu ja kerge koosluse. Tubade põrandad on kaetud naturaalset tooni puitparketiga. Võimalik valida erinevate paigaldusmustrite vahel. Esikuplaadiks helehall massiivne keraamiline plaat, mis naturaalse puidutooniga loob hubase meeleolu. Seinte heledad toonid on tasakaaluks naturaalsele puidule moodustades elegantse koosluse. Vannitoa seinad ja põrand on kaetud halli suuremõõtmelise plaadiga, kus omanäolisust ja isikupära lisab aktsentmuster.

Tubade laed ja seinad on värvitud. Eluruumide ja köögi põrandaid katab 1-lipiline laudparkett ning põrandaliistud on sellega sobivas toonis. Esiku ja wc põrandal on keraamilised plaadid.

Korterite sisuksed on tammespooniga ning valitakse parketiga sarnases toonis.

Pesuruumides on keraamilised plaadid nii põrandal kui seinas, kus osaliselt kasutatakse erinevaid mustreid. Ripplagedes süvistatud LED-valgustid.

Sanitaarkeraamika firmalt Villeroy&Boch, mida täiendavad Hansgrohe segistid. Vannitubades Aquator lihtvannid pikkusega 1700 mm, mida on võimalik tellida ka massaaživannina. Dušinurgad on valdavalt muust ruumist eraldi niššis, millele saab soovi korral lisada klaasukse.

Elutuba

slide image slide image slide image slide image

Boen Prestige Natural, tamm, 1-lipiline 70x590mm, natural matt lakk. Muster random ja kalasaba. *kalasaba muster lisatasu eest

Esik

slide image slide image

Waterfall Silver - 90x90cm / 60x60cm

Siseuksed / lingid

slide image slide image

Siseukse viimistlus vastavalt parketi toonile / link roostevaba teras

Valgustid /pistikud / lülitid

slide image slide image slide image slide image

Süvistatav valgusti Moltoluce Ivy / lülitid, pistikud Schneider System M

Põrand / sein

slide image

Waterfall Silver 60x60cm / 90x90cm

Aktsentsein

slide image

Waterfall Ivory, Silver, Gray - muster Gamma 66 / Gamma 72

Valgusti

slide image

Kohl Lighting, Miranda