Site main

Viimistluspakett C

Tumedamates toonides siseviimistluspakett, kus võimutsevad heledate neutraalsete seinatoonide kõrval maskuliinsemad ja tumedad viimistlusmaterjalid. Tubade põrandad on kaetud tumehalli puitparketiga, kus valikus erinevad paigaldusmustrid, mis rõhutavad kodu isikupära ning annavad võimaluse moodsatele kontrastidele. Esikuplaadiks tumehall suuremõõtmeline keraamiline plaat, mis kordub ka vannitoa seintel ja põrandal moodustades efektse koosluse aktsentplaadi erinevate mustrivõimalustega.

Tubade laed ja seinad on värvitud. Eluruumide ja köögi põrandaid katab 1-lipiline laudparkett, mille põrandaliistud on sellega sobivas toonis. Esiku ja wc põrandal on keraamilised plaadid.

Korterite sisuksed on tammespooniga ning valitakse parketiga sarnases toonis.

Pesuruumides on keraamilised plaadid nii põrandal kui seinas, kus osaliselt kasutatakse aktsentplaadi erinevaid mustreid. Ripplagedes süvistatud LED-valgustid.

Sanitaarkeraamika firmalt Villeroy&Boch, mida täiendavad Hansgrohe segistid. Vannitubades Aquator lihtvannid pikkusega 1700 mm, mida on võimalik tellida ka massaaživannina. Dušinurgad on valdavalt muust ruumist eraldi niššis, millele saab soovi korral lisada klaasukse.

Elutuba

slide image slide image slide image slide image

Boen Prestige natural, tamm, 1-lipiline 70x590mm, hall matt lakk. Muster randon ja kalasaba. *kalasaba muster lisatasu eest

Esik

slide image slide image

Waterfall Grey - 90x90cm / 60x60cm

Siseuksed / lingid

slide image slide image

Siseukse viimistlus vastavalt parketi toonile / ukselink roostevaba teras

Valgustid / pistikud / lülitid

slide image slide image slide image slide image

Süvistatav valgusti Moltoluce Ivy / pistikud, lülitid Schneider System M

Põrand / sein

slide image

Waterfall Gray 90x90cm / 60x60cm

Aktsentsein

slide image

Waterfall Ivory, Silver, Gray - muster Gamma 66 / Gamma 72

Valgusti

slide image

Kohl Lighting, Miranda